Safe Group Polska
22 299 11 05
+48 602 153 469

Adwokat wierzytelności

Klientom z Warszawy oraz innych miejsc w Polsce zaoferować możemy pomoc profesjonalnego adwokata od wierzytelności. To osoba, dzięki której uzyskuje się pomoc prawną zarówno na etapie postępowania przedsądowego, jak i sądowego. Z jego usług skorzystać może osoba prywatna oraz podmiot prowadzący działalność gospodarczą. W pierwszej kolejności adwokat próbuje załatwić sprawę polubownie, czyli poprzez wezwania o zapłatę oraz negocjowanie terminów i wysokości należności. Nie zawsze jednak dłużnik przyjmuje taką propozycję. Wówczas kolejnym rozwiązaniem jest windykacja sądowa, czyli przygotowanie pozwu o zapłatę i reprezentowanie klienta przed sądem w postępowaniu o zapłatę aż do uzyskania ostatecznego wyroku sądowego. Po uzyskaniu takiego tytułu wykonawczego rola adwokata nie kończy się. Z jego pomocy można skorzystać również w postępowaniu komorniczym. Wówczas przygotowuje wniosek egzekucyjny oraz nadzoruje postępowanie egzekucyjne, aby przebiegało one w sposób prawidłowy.

 

Pomoc w windykacjiNasza kancelaria windykacyjna to miejsce, w którym można zawsze liczyć na rzetelną i skuteczną pomoc prawną. Wcześniej każdy nasz adwokat analizuje ważność wierzytelności, czyli to, czy dług nie jest już przedawniony oraz jakie są szanse na jego odzyskanie. Przedawnienie liczy się bowiem od momentu wymagalności roszczenia, a więc z chwilą, kiedy wierzyciel może już żądać od dłużnika spłaty należności w postaci np. raty, daty wypowiedzenia umowy pożyczki lub kredytu itp.

 

Adwokat, który pomaga odzyskać wierzytelności w Warszawie, oferuje więc pomoc w zakresie:

  • udzielania porad prawnych,
  • przygotowywania pism przed procesowych i procesowych, takich jak np. wezwanie do zapłaty, pozew o zapłatę, wniosek o wszczęcie egzekucji,
  • prowadzenia negocjacji z dłużnikiem, komornikiem,
  • reprezentacji klienta na różnych etapach procesu windykacyjnego.


Rozliczenie z każdym klientem ustalane jest indywidualnie.

Co nas Wyróżnia?
 • Nie płacisz za usługę dopóki nie odzyskasz swoich pieniędzy przy powierniczym przelewie wierzytelności
 • Nie tracisz czasu na pilnowanie swojej sprawy
 • Załatwiamy za Ciebie wszystko – od postępowania polubownego, przez sądowe, po egzekucję komorniczą
 • Śledzisz status sprawy on-line
 • Rozliczamy się po zakończeniu sprawy

Jak to działa?
 1. Zgłaszasz problem wypełniając formularz
 2. Kontaktujemy się z Tobą
 3. Przyjmujemy zlecenie
 4. Odzyskujesz pieniądze
Opinie

Od dłuższego czasu współpracuję z Safe Group. Firma bardzo szybko i skutecznie odzyskuje należności. Do tego pobierają tylko małą prowizję, a jak sprawa trafia do sądu to nie obciążają klienta kosztami zastępstwa procesowego.
Paweł Nowacki

Z własnego doświadczenia powiem, że nie wyobrażam sobie prowadzenia biznesu nie korzystając z usług Safe Group Polska. Dobrze, że są takie firmy, które potrafią skutecznie ściągnąć długi.
Maria Niewczas

Pracownicy Safe Group Polska wykazują się w swojej pracy dużą aktywnością i skutecznością w odzyskiwaniu długów. Działania podejmowane wobec naszych dłużników są profesjonalne i odpowiadają standardom prawnym obowiązującym na rynku.
Tadeusz Bednarz

Safe Group Polska Sp. z o.o.
ul. Stawki 2a, 00-193 Warszawa
woj. Mazowieckie


+48 602 153 469
+48 608 638 183