Safe Group Polska
22 299 11 05
+48 602 153 469

Odzyskiwanie należności

Jeśli masz problem z odzyskaniem należności od swoich klientów:


Borykasz się z problemem odzyskiwania należności ze strony nieterminowych kontrahentów? Odzyskiwanie długów od osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych w Warszawie i w innych miejscach w kraju to nasza specjalność. Poprowadzimy dla Państwa kilkuetapowy proces ścigania długów dla ustabilizowania sytuacji Waszego przedsiębiorstwa i przywrócenia jego płynności finansowej.

Realizowana przez nas windykacja należności to szereg działań, dzięki którym będziecie mogli Państwo odzyskać swoje pieniądze


Zgłoś sprawę

Do każdej sprawy przydzielany jest profesjonalny prawnik od windykacji należności.  Na podstawie wystawionej faktury lub umowy występujemy w imieniu naszych klientów z wezwaniem do zapłaty, a następnie w z wnioskiem do sądu oraz komornika. Dzięki temu możliwe jest nieangażowanie naszych klientów w proces odzyskiwania długów od osób prywatnych lub firm, którzy poszczególne jego etapy śledzić mogą za pośrednictwem panelu.
 
Nasze działania mają ogólnopolski zasięg. Siedziba naszej firmy windykacyjnej znajduje się w Warszawie. Profesjonalny prawnik, który na co dzień zajmuje się zagadnieniem jakim jest windykacja należności, upora się z każdym problemem.


Korzyści dla Twojej firmy
  • Skierujemy wezwanie do zapłaty, pozew do sądu, wniosek do komornika.
  • Poinformujemy Cię o stanie sprawy.
  • Nic nie ryzykujesz – rozliczamy się dopiero po odzyskaniu należności.

Zgłaszając sprawę dotyczącą ściągnięcia długów będziesz mógł zawsze monitorować każdy etap Twojej sprawy. Otrzymasz dostęp do panelu, dzięki któremu będziesz mógł śledzić bieżący status zlecenia, dodawać komentarze i uwagi. Przekonaj się, jakie to wygodne rozwiązanie, gdy potrzebujesz pomocy w zakresie odzyskania długów.
Główne funkcje usługi
 • Brak jakiegokolwiek ryzyka i zaangażowania finansowego
 • Brak konieczności zaangażowania osobistego w proces windykacji należności
 • Realizacja wszystkich etapów w jednym miejscu (droga polubowna, wezwanie sądowe, egzekucja komornicza)
 • Ogólnopolski zasięg - dłużnik nie "ukryje się" z majątkiem


Zgłoś sprawę

Co nas Wyróżnia?
 • Nie płacisz za usługę dopóki nie odzyskasz swoich pieniędzy przy powierniczym przelewie wierzytelności
 • Nie tracisz czasu na pilnowanie swojej sprawy
 • Załatwiamy za Ciebie wszystko – od postępowania polubownego, przez sądowe, po egzekucję komorniczą
 • Śledzisz status sprawy on-line
 • Rozliczamy się po zakończeniu sprawy

Jak to działa?
 1. Zgłaszasz problem wypełniając formularz
 2. Kontaktujemy się z Tobą
 3. Przyjmujemy zlecenie
 4. Odzyskujesz pieniądze
Opinie

Od dłuższego czasu współpracuję z Safe Group. Firma bardzo szybko i skutecznie odzyskuje należności. Do tego pobierają tylko małą prowizję, a jak sprawa trafia do sądu to nie obciążają klienta kosztami zastępstwa procesowego.
Paweł Nowacki

Z własnego doświadczenia powiem, że nie wyobrażam sobie prowadzenia biznesu nie korzystając z usług Safe Group Polska. Dobrze, że są takie firmy, które potrafią skutecznie ściągnąć długi.
Maria Niewczas

Pracownicy Safe Group Polska wykazują się w swojej pracy dużą aktywnością i skutecznością w odzyskiwaniu długów. Działania podejmowane wobec naszych dłużników są profesjonalne i odpowiadają standardom prawnym obowiązującym na rynku.
Tadeusz Bednarz

Safe Group Polska Sp. z o.o.
ul. Stawki 2a, 00-193 Warszawa
woj. Mazowieckie


+48 602 153 469
+48 608 638 183